Psy u Ani

Naszą ofertę domowego hotelu dla psów kierujemy przede wszystkim do ludzi, którzy dzięki przemianom w naszym kraju i wymaganiom współczesnego życia często wyjeżdżają i podróżują. Chcemy pomóc tym właścicielom zwierząt, którzy szukają pomocy w opiece nad swoimi pupilami.
Zapraszamy do naszego domu z ogrodem położonego kilkanaście kilometrów od granic Warszawy, między rzekami Świder i Mienia, gdzie otacza nas Mazowiecki Park Krajobrazowy oraz lasy celestynowskie.
Do dyspozycji gości mamy dom z ogrodem, dwa budynki oraz wiaty dla psów. Zwierzętom pod naszą opieką przygotowaliśmy 13 miejsc, w tym trzy podwójne dla dużych psów, lub kilku mniejszych z jednego domu. Zakwaterowanie psa omawiamy z każdym właścicielem indywidualnie. Proponujemy miejsca w domu, w budynku lub w zadaszonych wiatach z ocieplonym miejscem do spania.
Podczas spacerów w zasadzie nie spotykamy obcych psów. Mieszkamy w przepięknej okolicy dlatego z przyjemnością zabieramy naszych podopiecznych na minimum trzy spacery dziennie poza posesję. Często są to wycieczki nad wodę czy przy rowerze, jeśli oczywiście pies jest w odpowiedniej kondycji.
Do spacerów z psami wykorzystujemy też quad, co większość z naszych podopiecznych uwielbia.
Codziennie kontaktujemy się z właścicielem za pomocą maila lub sms-a i informujemy jak nam minął dzień.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul.Letniskowa 7a , 05-462, Pęclin

Opinie