Pensjonat YOKO

Pensjonat „Yoko" działa w Warszawie od 1992r.
Jest pensjonatem całorocznym. Równocześnie może w nim przebywać do 21 psów i 16 kotów.

Zwierzęta przebywają w budynku murowanym i ogrzewanym.

Dla psów przeznaczone są dwa pokoje. Każdy pies przebywa w oddzielnym boksie. Psy są wyprowadzane 3 razy dziennie. Na terenie pensjonatu znajduje się ogrodzony wybieg.

Dla kotów przeznaczony jest 1 pokój z oddzielnymi boksami.


W naszym pensjonacie mile widziane są także gryzonie i ptaki, aby nie dostarczać im większego stresu, wynikającego ze zmiany otoczenia, prosimy o przywożenie terrariów bądź klatek, w których zamieszkują na co dzień.

W "menu" pensjonatu znajduje się pełen wachlarz karm dostępnych na rynku, jest także możliwość ustalenia indywidualnego trybu żywienia. Zwierzęta mogą przyjechać z własnym pokarmem wtedy są karmione ściśle według zaleceń właściciela.

Pensjonat jest prowadzony przez lekarza weterynarii z wieloletnim doświadczeniem.
Zwierzęta znajdują się pod opieką weterynaryjną, co umożliwia pozostawienie w pensjonacie także zwierząt starszych i wymagających kontynuacji leczenia.

Dbając o zdrowie państwa zwierząt wymagamy, żeby każdy pensjonariusz posiadał aktualne szczepienia na podstawowe choroby .

Psy muszą być w obrożach.

Przykładamy dużo starań do tego, aby zwierzęta czuły się u nas dobrze a czas rozłąki z właścicielem minął im spokojnie. Możemy pochwalić się dużą liczbą stałych klientów, co świadczy o jakości wykonywanych przez nas usług.

Dla wygody właścicieli leczymy i wykonujemy zabiegi chirurgiczne w trakcie pobytu zwierząt w pensjonacie

W OFERCIE MAMY KĄPIELE I STRZYŻENIE

Serdecznie zapraszamy

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Poborzańska 4 , 03-368, Warszawa

Opinie