Hotel dla psów "Psie sprawy"

Zastanawialiśmy się jak jeszcze moglibyśmy pomóc w opiece nad Twoim psem - z pomysłem jak zwykle przyszliście sami - HOTEL DLA PSÓW ... "ale taki domowy, nie kojec, nie miejsce gdzie psy czekają z utęsknieniem aż wróci właściciel ... taki z prawdziwego zdarzenia, gdzie psy są z człowiekiem, gdzie są głaskane, gdzie chodzą na spacery ...". Już ruszyliśmy z budową domowego hotelu dla psów - będzie to część domu jaki powstanie w Wilanowie - otwarcie planujemy na jesień 2016. Jednak już teraz zapraszamy - nie mamy jeszcze takich możliwości jakie będą w Wilanowie od przyszłego roku - ale możemy przyjąć psy w miejscu gdzie teraz mieszkamy:
- w zimie zielony Ursynów, blisko Lasu Kabackiego, mieszkanie z ogródkiem lub
- od wiosny do jesieni w Wilanowie - gdzie przenosimy się do domku holenderskiego jak tylko temperatura powietrza na to pozwala :).
Przede wszystkim jednak zapewniamy stałą obecność opiekunów przez większość dnia.

Jedno miejsce w naszym hoteliku chcielibyśmy na stałe zarezerwować dla bezdomniaka - jako dom tymczasowy. Chcielibyśmy kontynuować współpracę z fundacjami pomocy psom bezdomnym. Patrzenie jak pies się zmienia, jak odzyskuje wiarę w ludzi, jak modyfikuje swoje nastawienie do otoczenia, jak uczy się nowych rzeczy i otwiera na nowe doświadczenia zawsze będzie dla nas najbardziej satysfakcjonujące :)

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Orszady 78 , 02-797, Warszawa

Opinie