GOOD DOG CARE

Good Dog Care powstało z miłości, pasji, cierpliwości, wiedzy i doświadczenia.
To alternatywa do hotelowych boksów, do spacerów i głaskania wg. harmonogramu, do przedmiotowego traktowania zwierząt i nie reagowania na ich potrzeby.

24 godzinna, domowa opieka w rodzinnej atmosferze pozwoli poczuć się Twojemu psu jak u siebie. Nie próbujemy zastąpić właścicieli, ale zaprzyjaźnić się z psem i zadbać o jego psychiczny komfort w tych trudnych chwilach. Nie da się ukryć, że pozostawienie kochanego czworonoga w obcym miejscu z obcymi ludźmi, jest dla niego dużym przeżyciem. Staramy się ten stres zminimalizować i sprawić by następna wizyta była dla niego przyjemnością.
Udostępniamy wygodną kanapę i łóżko:), wspólnie gotujemy, sprzątamy, oglądamy telewizję, spędzamy Święta i wakacje.
Nasza działalność obejmuje dwie lokalizacje - na Okęciu (mieszkanie) i w Pilawie pod Warszawą (dom).
Na Okęciu przyjmujemy przez cały rok. W Pilawie okazjonalnie, głównie podczas wakacji lub gdy zajdzie taka potrzeba. W opiekę nad psami zaangażowana jest cała rodzina, co sprawia, że opiekunów jest zwykle więcej niż psów:)

Wyznajemy zasadę, że luksus dla psa to nie piękne wnętrze, oszklony kojec z ociepleniem czy złote miski na wodę, ale poświęcony czas na zabawy, przytulanie, głaskanie. Luksus to akceptacja jego tęsknoty i pomoc w wyciszeniu, to stworzenie mu warunków najbardziej zbliżonych do tych codziennych.
Świadomość, że Wasz pies jest szczęśliwy wylegując się na kanapie, powinna pozwolić Wam w pełni cieszyć się wakacjami :)

Zapraszamy na kawę i rozmowę zapoznawczą!

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. ZARANKIEWICZA 9/18 , 02-152, Warszawa

Opinie