FRIDA Pozytywna Psia Akademia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów oraz dziękując im za zaufanie, jakim mnie obdarzają postanowiłam stworzyć coś specjalnego dla właścicieli i ich czworonożnych przyjaciół… alternatywę hotelu dla psiaków.

Moi mili, jeśli musicie wyjechać i nie macie możliwości zabrania ze sobą Waszego psiaka, jeśli nikt z Waszych bliskich nie może zająć się Waszym podopiecznym, jeśli zaczynacie myśleć o oddaniu go na czas wyjazdu do psiego hotelu pomyślcie proszę o mojej ofercie. Zafundujcie psu pobyt w warunkach zbliżonych do tych, jakie zapewniacie mu, na co dzien. Czas rozłąki szybko minie a psiak wróci szczęśliwy i odprężony do Waszego domu.

MIEJSCE POBYTU
W ciągu całego pobytu Wasz ulubieniec ma dostęp do prawie wszystkich pomieszczeń w moim mieszkaniu i jest pod stałym nadzorem domowników. Uczy się funkcjonować nie tylko z nowymi ludźmi, ale tez z moimi psiakami: zrównoważoną i spokojną suką owczarka niemieckiego(Frida),owczarka szetlandzkiego(Seven)oraz border collie ( Simone ). Spędza czas w miłej, rodzinnej atmosferze w otoczeniu życzliwych i odpowiedzialnych ludzi.

SPACERY
Każdy dzień to 3 dłuższe spacery w pobliskim parku

ŻYWIENIE
Preferuję żywienie psa karmą dostarczoną przez Was, ale istnieje również możliwość podawania psu karmy, którą stosuję dla swoich podopiecznych (Eukanuba). Na specjalne życzenie mogę również podawać Waszemu pupilowi gotowane pożywienie.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Jana Krysta 5 lok 24 , 01-112, Warszawa

Opinie