Domowy Hotel dla Psów Azorres

Domowy Hotel w praktyce oznacza tyle, że psy trafiają po prostu do prywatnych domów Trenerów Szkoły dla Psów Azorres. Psiaki mieszkają z nami, włączają się w codzienne życie, wychodzą na spacery wraz z naszymi psami i świetnie się bawią przez cały czas pobytu u nas:)

Hotel mieści się we wsi w okolicy Sulejówka, gdzie do dyspozycji psów są 3 tys. ogrodzonych metrów ogrodu i wszystkie (ale już nieogrodzone) okoliczne hektary łąk i las. Przy dobrej pogodzie psy cały czas spędzają na dworze, nocują w domu, na swoich posłaniach, które przywożą Państwo razem z psem. Jeśli pogoda mocno nie dopisuje, organizujemy psom stymulujące zabawy w domu - kongi, przeciąganie, tropienie piłki itp. Jednym słowem - lubimy psy i lubimy spędzać z nimi czas.

W Hotelu Azorres psy nie siedzą zamknięte w kojcach. Dlatego musimy mieć pewność, że można im ufać, a przede wszystkim, że nie zrobią sobie i innym psom krzywdy. Wymagamy więc, aby psy były po podstawowym szkoleniu posłuszeństwa, albo przynajmniej niezawodnie wracały na wołanie i wykonywały komendy: "siad", "stój", "zostań". Sprawdzamy to przed przyjęciem do nas psa. Wynika to z tego, że psy-goście żyją z nami na normalnych domowych zasadach i biorą udział w naszym domowym życiu, tzn. wychodzą na spacery poza teren Hotelu, podróżują autem np. na zajęcia, przyglądają się pracy psów w Szkole itp.

Właściciel psa przywozi jego posłanie, jedzenie, miski i ulubioną zabawkę. Do zasad naszego Hotelu należy także wcześniejsze spotkanie na neutralnym gruncie - najczęściej w jakimś parku, aby psy mogły się poznać i polubić. Zapraszamy też do Hotelu na herbatę, żeby mogli Państwo obejrzeć wszystko osobiście na miejscu. Możemy psa odebrać i odwieźć do domu - mamy specjalnie do tych celów wielkie i bezpieczne auto Ford Excursion.

Prosimy o rezerwacje ze sporym wyprzedzeniem, ponieważ z racji niewielkiej liczby miejsc i - bez fałszywej skromności - świetnych warunków, Hotel Azorres cieszy się zaufaniem Klientów.

Dowiedz się więcej

Opinie