Dogsway opieka nad zwierzętami

Jeśli szukasz całodobowej lub dziennej opieki i miejsca, w którym psy czują się tak jak w swoim domu, to nasz hotel dla psów jest miejscem idealnym.

Psy mieszkające w naszych hotelach stają się częścią rodziny i w pełni uczestniczą w jej życiu. Nie ma u nas krat ani kojców, a psy mają dostęp do całego mieszkania, dokładnie tak jak nasze własne czworonogi. Gościmy na raz jednego lub dwa psy, które mieszkają z jedną z naszych petsitterek. cc prowadzi nasz hotel dla psów w Warszawie na Białołęce, a powierzane jej psy, mają do towarzystwa samojedkę Lily o uroczym usposobieniu. Anna Jakubik opiekuje się zwierzakami w psim hotelu w Warszawie na Mokotowie, a jej podopieczni spędzają czas w towarzystwie dwóch mini piesków - Wilsona i Noddiego. W Dobczycach pod Krakowem psiaki spędzają czas pod czujnym okiem Danuty Kubisiak.

Czas w psim hotelu
Psy, którymi się opiekujemy traktujemy tak jak własne. Biorą udział w naszym codziennym życiu, wychodzą na spacery do parku lub lasu, mają okazję zaprzyjaźnić się z napotkanymi psami. W ciągu dnia jest czas na odpoczynek, posiłki i zabawę, a wszystko zaplanowane zgodnie z potrzebami psa oraz zaleceniami właściciela.

Dowiedz się więcej

Opinie