Dog Station

Hotel Dog Station został w każdym calu przygotowany tak, żeby Państwa pies czuł się jak na świetnych wakacjach. Długo szukaliśmy lokalizacji, która spełniłaby nasze oczekiwania – blisko centrum Warszawy ale w cichej, spokojnej i pełnej zielonych terenów do spacerów lokalizacji, obiektu w którym moglibyśmy przygotować duże wygodne pokoje, ale też zapewnić wewnętrzny plac zabaw, gdzie psy mogłyby się bawić w chłodniejsze dni. Z pomocą przyszła ikona naszej polskiej motoryzacji FSO. Blisko serca Warszawy, przygotowaliśmy hotel, w którym nasze psy, i psy naszych przyjaciół oraz klientów wprost kochają przebywać.

W ciągu dnia, psy pozostające pod opieką Dog Station mają zapewnioną naszą uwagę, ćwiczenia, spacery i zabawę. Intensywność aktywności, jak i społecznych kontaktów z innymi psami, dobieramy zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego z gości. W nocy zaś wypoczywają w dużych wygodnych pokojach dopasowanych wielkością do potrzeb psa. Najmniejsze pokoje mają 3,5 m2, zaś największe prawie 7m2.

Każdy pies zapewnione ma karmienie wg zaleceń właściciela, podstawową pielęgnację, czyli czesanie i podawanie leków, jeśli jest taka potrzeba. Dodatkowe zabiegi, jak kąpiel czy strzyżenie, są możliwe po wcześniejszym ustaleniu.

Psiaki są pod całodobową opieką, a w razie potrzeby nad ich zdrowiem czuwa pobliska całodobowa klinika weterynaryjna.

Dowiedz się więcej

Opinie