Crazy Dogz

Siemanko :)
Zapraszam do mojego hotelu dla psów, gdzie każdy Psi gość traktowany jest z szacunkiem oraz uwagą, na którą zasługuje.

Dbam o to, aby każdy psiak miał regularne spacery 3-4 dziennie lub w zależności od potrzeb każdy z nich traktowany jest w taki sposób, który najlepiej odpowiada jego temperamentowi.

Jestem początkującym trenerem psów, odbywającym staż w ośrodku szkolenia psów. Wiem zatem jakie potrzeby mają psiaki oraz jak je zaspokajać. Pracowałam z psami agresywnymi, trudnymi i wysoko popędowymi.

W hotelu psiaki mają różnorodne aktywności, które pozwolą im spalić trochę kalorii i wzmocnić kondycję fizyczną. Do dyspozycji jest plac 1100m2 oraz ładna okolica spacerowa z lasem w pobliżu.

Naszych gości karmimy zgodnie z zaleceniami właściciela, korzystając z pokarmu, który dostarczył nam właściciel. Oczywiście psiaki mają stały dostęp do czystej wody.

W hotelu psiaki poza aktywnościami przebywają w klatkach kennelowych, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo i zregenerować układ nerwowy.. Zatem pieski muszą wcześniej umieć odpoczywać w klatkach kennelowych lub chociaż nie mieć lęku separacyjnego :) klatki dopasowane są do każdego psa aby zapewnić mu przestrzeń i swobodę wypoczynku.

Oferuję również możliwość dokupienia dodatkowych treningów w celu przepracowania większych problemów z psem.

Zapraszam wszystkich do skorzystania z usług.
Wszystkie psiaki wrócą zregenerowane jak po prawdziwych wakacjach, a Ty będziesz mógł cieszyć się spokojem wiedząc, że psiak jest w dobrych rękach podczas pobytu w hotelu.

Przesyłam również filmiki i zdjęcia dla spokoju ducha :)

Doba hotelowa 24h 60zł
Jest możliwość transportu pieska z i do hotelu, na terenie Warszawy koszt dojazdu 50zł, dalsze lokalizacje do uzgodnienia

Dowiedz się więcej

Opinie