V.I.P. DOG OPIEKA NAD PSEM I KOTEM

Moja oferta skierowana jest do osób które kochają zwierzęta i dbają o ich dobre samopoczucie.
Oferuję Państwu profesjonalną opiekę nad Waszym czworonogiem.
Jestem certyfikowanym PETSITTEREM - opiekunem zwierząt i absolwentką Europejskiego Studium Psychologii Zwierząt i Wiedzy Praktycznej w Warszawie.
Moje doświadczenie i pasja pozwolą zminimalizować stres jaki zwierzę przechodzi podczas rozłąki ze swoim panem.
Mój dom położony jest w spokojnej otoczonej lasem okolicy oddalonej od zgiełku miejskiego,a zarazem 8 km od centrum Szczecina.
Przyjmuję pod opiekę tylko psy rasy i usposobienia łagodnego. Liczy się jakość i bezpieczeństwo.
Do każdego zwierzaka podchodzę indywidualnie,w prace wkładam duże zaangażowanie i serce.
Zwierzaki przebywają w moim domu lub specjalnie przystosowanym do tego pawilonie zewnętrznym cało rocznie ogrzewanym,klimatyzowanym monitorowanym,do dyspozycji psy mają wydzieloną strefę ogrodu
Dla posiadaczy większych psów oferuję pobyt w drugim miejscu tj.Trzebież w cichej okolicy blisko zalewu i lasu.Warunki domowe..
Są to warunki z domową atmosferą.
Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny. Zawsze pod opiekę biorę maksymalnie do sześciu piesków jednocześnie,żeby poświęcić im jak najwięcej czasu i zaoszczędzić niepotrzebnego stresu związanego z obecnością obcego towarzysza. Do dyspozycji zwierzęta maja duży ogród,codzienne spacery w lesie aby mogły się wybiegać i wyszaleć.
Moi Goście mają zapewnioną całodobową opiekę.
W większości są to już moi stali podopieczni,więc chętnie do mnie wracają.
Jeśli więc chcielibyście Państwo zorganizować swoim zwierzętom czas,którego z różnych względów nie mogą spędzić z Wami to serdeczne zapraszam.

Dowiedz się więcej

Opinie