The Happy Pet Resort HOTEL DLA PSÓW I KOTÓW

Zapewniamy naszym gościom wysokie standardy komfortu, opieki i pielęgnacji. The Happy Pet Resort oferuje bogaty wybór zajęć, codzienne ćwiczenia, wybiegi zewnętrzne, zabawy eksploracyjne w lesie, piaskownice, baseniki, pomoc groomera, oraz na życzenie opiekuna ściąganie kamienia nazębnego bez potrzeby sadacji psa.
Zostawiając u nas pupila sprawisz, że będzie mieć wakacje na jakie zasługuje.
Wiemy, że Twój pies jest częścią rodziny, dlatego staramy się zrobić wszystko, aby stworzyć otoczenie, które Was zachwyci.
The Happy Pet Resort położony jest w otulinie Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego, blisko Krakowa (15 km od granicy) jak również w niedalekiej odległości od lotniska Balice (11 km). Do hotelu należy ponad 1 hektarowa działka z małym jeziorkiem oraz 5 ar prywatnego lasu.

Hotel to dom, w którym mieszkamy, nie ma kojców, to troskliwa opieka, indywidualne podejście do potrzeb pupila, rytm dnia i aktywność zgodna z jego przyzwyczajeniami. Zapewniamy naszym gościom jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, zabawę z przyjaciółmi oraz opiekunami. Staramy się zapewnić wszystkim gościom taką formę aktywności, jaką preferują. Na dłuższe spacery i zabawy eksploracyjne proponujemy wyjścia do lasu. Oczywiście wszystkie zajęcia odbywają się pod kontrolą wykwalifikowanego zespołu.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Frywałd 68 , 32-067 Tenczynek, Frywałd

Opinie