The Best Dog Szkolenia i hotel dla zwierząt

Hotel i dom tymczasowy dla psów usytuowany jest nad zalewem ozorkowskim, z dala od miejskiego zgiełku. Obecnie w hotelu mieszkają na stałe: spokojna i zrównoważona suczka razy Springer Spaniel Angielski oraz nieco powolny, ale bystry Rudi - przygarnięty z ulicy mieszaniec amstaffa. Spanielka jest bardzo towarzyska i zrównoważona, dlatego przebywające tutaj psiaki na pewno nie będą się nudzić!

Oferta hotelu skierowana jest do osób, które z powodu wyjazdu chcą pozostawić swojego czworonoga pod profesjonalną opieką.

Psy przebywające w Naszym hotelu będą czuły się spełnione i szczęśliwe i mamy nadzieję, chętnie będą do Nas wracać w przyszłości.

Przebywające w hotelu psy mieszkają w domowych warunkach, są pod całodobową opieką. Wszystkie psy mają do dyspozycji wybieg ok 1200 m2, gdzie mogą się wspólnie bawić pod czujnym okiem specjalistki.

Jeśli Twój pies spożywa na co dzień gotowane jedzenie - nie ma problemu, możemy mu gotować.
Jeśli Twój pies wymaga podawania leków - również się tym zajmiemy.

Zrobimy wszystko by dla Twojego psa pobyt u Nas był jak miło spędzone wakacje. Zależy nam na satysfakcji Naszych klientów oraz ich spokoju tak by mogli oni bez obaw zostawiać swoich pupili pod Naszą opieką i chcieli korzystać z Naszych usług częściej.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Reja 29 , 95-035, Ozorków

Opinie