Szkolenie i Hotel dla Psów LUPUS

Zapraszamy do naszego pensjonatu dla psów, kameralnego hotelu gdzie w przytulnych i domowych warunkach możecie Państwo spokojnie pozostawić swojego pupila na czas wyjazdu czy nie obecności.
Nasze doświadczenie pozwala na opiekę nawet nad najbardziej wymagającymi psami, do dyspozycji gości pozostają kojce zewnętrzne (zadaszone, bezpiecznie – uniemożliwiające ucieczkę psa , wyposażone w ocieplane budy oraz podesty) oraz wewnętrzne (w pomieszczeniu ogrzewany).Pieski małe lub źle znoszące pobyt w kojcu w ramach możliwości przebywają z nami w domu. Zapewniamy wyżywienie zgodne z zaleceniami właścicieli , preferujemy jedzenie gotowane ale stosujemy się do zaleceń i wskazówek opiekunów (co do ilości, godzin podawania posiłków). Pieski wyprowadzamy na spacery trzy razy dziennie – do dyspozycji jest wybieg, oraz spacery po okolicznych łąkach i lesie – według zaleceń i wymagań każdego z pensjonariuszy.
Dokładamy wszelkich starań by każdy nasz gość był u nas bezpieczny, czuł się dobrze i komfortowo. Wedle życzeń pozostajemy w kontakcie z właścicielami psów (telefonicznym, e-mail)-informując ich o tym jak ich pupil znosi rozłąkę i jak się aklimatyzuje. Przyjmujemy również psy ras trudnych i agresywnych – kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z psami pozwala nam na umiejętne postępowanie również z takimi gośćmi. Dysponujemy transportem do i z hotelu .
Zapewniamy opiekę weterynaryjną .
Zapraszamy przez cały rok.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Głogoczów 847 , 32-444, Głogoczów

Opinie