PupiLuks

Wakacyjny wyjazd? Długie godziny w pracy? Nie pozwól, aby ucierpiał na tym Twój zwierzak! Już teraz skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty najlepszych petsitterów w mieście.

Co oferujemy?
Wśród naszych usług znajdą Państwo:
- doradztwo behawioralne w zakresie psów i kotów, m.in:
· problemy separacyjne (w tym nadmierna wokalizacja, niszczenie przedmiotów)
· problemy z agresją (zachowania ukierunkowane zarówno w stronę zwierząt, jak i ludzi)
· nadmierna lękliwość (budowanie prawidłowej relacji na linii opiekun- zwierzę, praca nad wzrostem pewności siebie, przezwyciężanie rozmaitych lęków i fobii)
· poprawna socjalizacja szczeniaka (nauka czystości i pozostawania samemu, pomoc w wyborze odpowiedniej karmy i akcesoriów, prawidłowe zapoznawanie z otoczeniem)

- spacery socjalizacyjne:
· DLA PSÓW DOROSŁYCH odbywające się w małych grupach lub indywidualnie, na których Wasz pies nauczy się wchodzić w dobre interakcje, zwalczy lęk/agresję w stosunku do pozostałych psów, a Wy sami zdobędziecie wiedzę z zakresu trafnego odczytywania psich komunikatów.
· DLA SZCZENIAKÓW prowadzone w towarzystwie psiego profesora, mającego za zadanie kontrolować powstające pomiędzy zwierzętami relacje, uczącego psy mądrej komunikacji. Zajęcia w trybie indywidualnym lub w małych grupach.

- opiekę nad zwierzęciem w domu właściciela (wizyty domowe/całodobowa opieka)

- spacery pół oraz jedno godzinne na terenie Rzeszowa, niezależnie od warunków pogodowych

...oraz wiele innych:)

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy certyfikowanymi behawiorystami z praktycznym doświadczeniem w pracy z psami "problematycznymi". Nie akceptujemy awersji - bazujemy wyłącznie na metodach pozytywnego wzmocnienia (pozbawionych użycia siły), dzięki którym opiekunowie są w stanie nawiązać z podopiecznym niezwykle silną więź.
Nieustannie podnosimy swoje kwalifikację poprzez czynny udział w szkoleniach, kursach oraz webinariach. Powierzone nam zwierzęta otaczamy ogromną dawką miłości, zrozumienia i pieszczot. Kochamy wszystkie stworzenia, jak i kontakt z nimi:)

Masz pytania?
Zadzwoń do nas. Odpowiemy szybko i wyczerpująco:)

PS Zapraszamy na naszego Facebooka: PupiLuks - Petsitter Behawiorysta Rzeszów
oraz Instagrama: pupiluks, gdzie znajdą Państwo jeszcze więcej informacji!

Dowiedz się więcej

Opinie