PSOTEL

Zapraszamy do naszego PSOTELU czyli psiego hotelu inaczej.
Bez keneli i kojców i bez psiej samotności. Za to z miejscem na kanapie, z głaszczącymi rękami oraz z psim towarzystwem.
Moje własne psy, bardzo przyjazne i towarzyskie, przywykły do tego, że co jakiś czas pojawiają się u nas psi goście i bardzo chętnie wówczas pełnią rolę centrum rozrywki.
Goszczące u nas psy nie mają czasu na to aby tęsknic za właścicielami. Towarzystwo przy misce dobrze wpływa na ich apetyt a spacery po zielonej okolicy na dobry sen. Na czas pobytu stają się pełnoprawnymi domownikami oraz członkami naszego psiego stada. Zanim zamieszkają pod naszym dachem przeprowadzamy szczegółowy wywiad z właścicielami aby poznać ich charakter i przyzwyczajenia.
Nasi goście mogą liczyć na wszelkie potrzebne zabiegi pielęgnacyjne i opiekę, którą na co dzień zapewniamy własnym psom. Grafik karmienia oraz spacerów dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.
Mieszkamy pod Lublinem. Okoliczne lasy i łąki są terenami spacerowymi naszych psów, zaś płynąca w pobliżu rzeka ich największą atrakcję.

Nasz psi gość powinien posiadać aktualne szczepienia, być odrobaczony i zabezpieczony przeciw kleszczom.

Dla dobra gości naszego PSOTELU nie przyjmujemy psów agresywnych oraz chorych na choroby zakaźne.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Żabia Wola 65 C , 23-107 Strzyżewice, Żabia Wola

Opinie