Psiotelik Hotel dla psów

Rok rocznie pogłębiam swoja wiedzę w prawie każdej dziedzinie kynologicznej, ale głównym sportem pozostaje agility i obedience.

Jednak najlepsza szkolą jest prowadzenie psiego hotelu, która sprawia, że każdy dzień jest pełen niespodzianek i nowych doświadczeń.

Moim celem było stworzenie hotelu będącym luksusowym, przyjaznym i bezpiecznym miejscem do którego nasi pensjonariusze będą chcieli wracać.

Oferujemy coś więcej niż tylko pobyt w hotelu, nasza oferta zawiera szereg zajęć, zapewniamy dobrą zabawę i naukę. Budowanie więzi i zaspokojenie potrzeby poznawania otoczenia, dzięki temu nasi podopieczni nie będą się nudzić a czas spędzany w hotelu będzie upływał szybko i przyjemnie.

W tym momencie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort, co jesteśmy w stanie zapewnić oferując bezpieczne pokoje, zabawki, łóżka, posłania, miski, każdemu z przebywającym u nas w hotelu psom. A pozyskana wiedza na temat szkolenia psów pozwoli mi na prowadzenie bezpiecznych zajęć agility i frisbee Państwa pies nie będzie spędzał całych dni na tęsknocie i nudzie.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Ul. Brzegowa 148 , 21-040, Świdnik

Opinie