PSIE RANCHO W ŁĘGOWIE

Zapraszamy do naszego kameralnego hoteliku dla psów na wsi - PSIE RANCHO W ŁĘGOWIE.
Tu Wasz psiak spędzi niezapomniane wakacje, pozna nowych psich kumpli i będzie mógł spędzać całe dnie na świeżym powietrzu. Nie trzymamy psów w klatkach, psy spędzają większość dnia na na zabawach i odpoczynku. Wychodzimy również na spacery poza obszar naszej działki. Mamy doświadczenie w przyjmowaniu psich gości, którzy zadowoleni regularnie wracają. Zapewniamy profesjonalną opiekę oraz doborowe towarzystwo naszych psów, a psom starszym lub nie czujących się dobrze w grupie zapewniamy kameralne miejsce i osobny wybieg.

Wyposażenie hoteliku:
- 4 nowe pokoiki w budynku
- wygodne legowiska, kocyki, poduszki, pluszaki
- 4 duże trawiaste wybiegi
- bieżnia dla psów
- plac treningowy z tunelem, równoważnią i innymi przeszkodami
- zabawki, gryzaki
- miski

Z uwagi na dobre samopoczucie naszych i Państwa milusińskich do hotelu nie przyjmujemy psów agresywnych. Aby móc dla każdego gościa poświęcić wystarczającą ilość czasu ilość miejsc ograniczona.

Hotel znajduje się na dużej 1 ha działce, na której mieszkamy. Do dyspozycji psów budynek z wydzielonymi pokoikami z wyjściami na zewnątrz na duże trawiaste wybiegi. Nawierzchnia wewnątrz budynku wykonana z antypoślizgowych bezpiecznych płytek, zapewniamy przestronne boksy, wygodne legowiska i doborowe towarzystwo. Pieski małych ras mogą mieszkać z nami w domu. Wychodzimy z psami na spacery poza teren działki - do lasu i na łąki. Poświęcamy psom dużo czasu, aby czuły się u nas jak najlepiej i aby czas bez właściciela minął im jak najszybciej. Podczas pobytu robimy zdjęcia i jesteśmy w kontakcie z właścicielem. Mamy także dostęp do całodobowej opieki weterynaryjnej.
Zapraszamy!!!

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Łęgowo 47 , 66-111 Sulechów, Łęgowo

Opinie