Psiastkarnia

Psiastkarnia Konstancin hotel dla psów

Psiastkarnia to miejsce pełne miłości i ciepła. Prowadzony przez nas hotel dla psów nastawiony jest na zapewnienie profesjonalnej opieki, dostosowanej do potrzeb psa.

W naszym hotelu nie ma kojców, psy uczestniczą aktywnie w życiu Psiastkarni, socjalizują się z naszym stadem, chodzą na długie spacery, trenują na wybiegu agility, bawią się i odpoczywają. Każdemu psu zapewniamy profesjonalną opiekę dostosowaną do jego potrzeb. Współpracujemy ściśle z behawiorystami i doświadczonymi trenerami.

Dbamy o to, aby każdy pies, który do nas trafia, od pierwszych chwil czuł się komfortowo. Zanim zdecydujesz się przywieźć nam psa do hotelu, musisz nas odwiedzić, abyśmy się poznali i mieli pewność, że aklimatyzacja przebiegnie bezboleśnie dla Twojego pupila.

Jeżeli nie masz czasu dowieźć nam psa przed wyjazdem, skorzystaj z naszej usługi psie taxi, w ramach której odbierzemy Twojego pupila i zapewnimy mu komfort i opiekę podczas Twojej nieobecności. Po powrocie będziesz mógł odebrać psiaka osobiście lub my odwieziemy go bezpiecznie do domu.

Mamy sztywne reguły i zasady powierzenia nam psa pod opiekę. Abyś mógł skorzystać z naszych usług zapoznaj się z nimi i zaakceptuj je. Kliknij tutaj aby pobrać wzór Umowy powierzenia nam psa pod opiekę i Regulamin usługi hotelu dla psów. Dodatkowym niezbędnym dokumentem jest Karta Gościa Psiastkarni, która daje nam najważniejsze informacje o przyjmowanym do hotelu pupilu. Pobierz ją - kliknij tutaj - i wypełnij szczegółowo.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Stefana Czarnieckiego 5 , 05-510, Konstancin-Jeziorna

Opinie