Psia Sfora

Ośrodek szkolenia oraz hotel „PSIA SFORA” jest komfortowym obiektem, który po kapitalnym remoncie powstał w 2009 roku z myślą o Państwa ulubieńcach. Znajdujemy się w cichej, przyjaznej i czystej okolicy, jedyne 10 km od centrum Zielonej Góry – Stożnym . Lokalizacja ta zapewnia bardzo dobre warunki do spacerów, a dojazd do naszego ośrodka zajmuje jedynie 15-20 minut. Teren naszego ośrodka jest całkowicie ogrodzony, więc każdy czworonóg będzie czuł się bezpiecznie ,a jednocześnie będzie miał przestrzeń do swobodnej zabawy.

Gwarantujemy opiekę nad państwa pupilami 24h przez 365 dni w roku, przy ścisłej współpracy z lekarzami weterynarii. Wszystkim uczestnikom szkoleń jak i gościom hotelowym zapewniamy indywidualne podejście i dostosowanie się do Państwa wymagań, gdyż wiemy, że Wasz pupil jest dla Was najważniejszy.

Jeśli planujecie Państwo urlop, wypad weekendowy czy służbowy, a nie wiecie co zrobić z waszym pupilem zapraszamy do nas. Nasz hotel jest przeznaczony dla psów. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 12 ogrzewanych kojców wewnętrznych oraz 8 zewnętrznych. Najmniejsi milusińscy zakwaterowani będą w specjalnie dla nich przygotowanym ogrzewanym pomieszczeniu.

Teren naszego ośrodka to powierzchnia 1 hektara więc psy będą miały zapewnioną odpowiednią ilość ruchu. Dodatkowo możecie Państwo wykorzystać pobyt Waszego pupila do wyeliminowania złych nawyków czy też nauki podstawowych komend. Jest to możliwe dzięki naszej drugiej działalności - ośrodkowi szkolenia.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Stożne 3a , 66-001 Zawada, Stożne

Opinie