"Psia Gawra"

Pomoc przy opiece nad psami
CENA jest uzależniona od wielkości psa(od 25-35 zł) bez wyżywienia.
Możemy zaopiekować się waszymi pupilami kiedy Wy nie możecie w okresie całego roku.

"Psia Gawra" jest położona w Trzebnicach, w niewielkiej odległości od miast: Lubin (16km), Polkowice (25km), Chocianów (10km), Chojnów (16km), i nieco dalej od Legnicy (32km) i Bolesławca (40km).

Wokół jest zieleń, pola i lasy.

Jest to spokojne miejsce przeznaczone tylko dla siedmiu piesków. Tylko przy tak niewielkiej liczbie podopiecznych, jest możliwe zapewnienie odpowiedniej i troskliwej opieki.

Pieskami opiekujemy się od zawsze. Najpierw były to nasze psy, psy przyjaciół i znajomych, a potem zdarzały się psy porzucone w lesie, lub błąkające się wokół domostw (wszystkie one znalazły nowe domy).

Z racji tego, że posiadam hodowlę psów rasowych potrafimy profesjonalnie zająć się pieskami w każdym wieku.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy piesek nadaje się do mieszkania w boksie (mimo że staraliśmy się urządzić je jak najlepiej) i może wymagać domowych warunków. Przygotowaliśmy więc jedno miejsce w domu. Na pewno złagodzi to stres rozłąki z właścicielami u bardziej wrażliwych pupili.

Mamy do dyspozycji siedem boksów różnej wielkości z wygodnymi posłaniami w pomieszczeniu widnym i ogrzewanym. Siedem kojców zadaszonych umieszczonych na terenie osłoniętym i zielonym oraz wybieg do wspólnych zabaw i ogromną ilość terenów do spaceru

Każdy piesek ma swój boks, w pomieszczeniu ogrzewanym i widnym.
Zadaszony kojec na powietrzu i możliwość korzystania ze wspólnego placu zabaw.

Dowiedz się więcej

Opinie