Psia Forteca - Hotel dla zwierząt

Nazywam się Anita Chromy i od zawsze kocham zwierzęta. Od ponad 4 lat jestem Inspektorem ds. Ochrony Zwierząt OTOZ Animals w Inspektoracie w Gliwicach.
Z zaangażowaniem i oddaniem walczę o prawa zwierząt i to właśnie miłość do nich stanowi moją siłę sprawczą do działania na interwencjach, a później salach sądowych.
Jestem mocno zdeterminowana, ratując zwierzęta i walcząc o ich lepsze jutro. Robię to wszystko z nadzieją, że pewnego dnia obudzimy się wszyscy w lepszym świecie, świecie lepszym nie tylko dla zwierząt.
Stąd właśnie moje doświadczenie w pracy i opiece nad zwierzętami, często bardzo chorymi, zaniedbanymi i wymagającymi.
Psia Forteca to miejsce stworzone z miłości do zwierząt i spełnienie moich marzeń. Jestem „mamą” trzech psiaczków i trzech kotów: Tosi, Lejdi, Aury, Fiodora, Julka i Mambusi. Do mojego domu często trafiały także zwierzęta z interwencji, które niestety były w bardzo złym stanie, maltretowane i zaniedbane, a ja chciałam by przed śmiercią zaznały chociaż trochę miłości i poczuły co to dom.
W 2018 roku zdobyłam tytuł Wolontariusza Roku i otrzymałam Order Psiego Szczęścia podczas Gali zorganizowanej przez miesięcznik „Cztery Łapy”:

Dowiedz się więcej

Opinie