Psi Raj - Hotel i Spa dla psów

Hotel “PSI RAJ” położony jest w malowniczej i spokojnej miejscowości Preczów niedaleko Będzina i Dąbrowy Górniczej. Do Katowic jest stąd tylko 25 km, a do Sosnowca 15 km. W pobliżu znajdują się piękne rekreacyjne tereny takie jak Pogoria IV i Pogoria III.
Hotel “PSI RAJ” przyjmuje pod opiekę wszystkie psy – od najmniejszych do naprawdę wielkich. Chcąc dopasować warunki do indywidualnych potrzeb klienta podzieliliśmy nasz hotel na dwie części. Pierwsza część hotelowa to komfortowo wykończony, ogrzewany domek drewniany, w którym znajdują się 3 stanowiska dla małych i średnich psów. Druga część hotelowa to dwa kojce zewnętrzne każdy o pow. 6 m2 z ocieplanymi budami dla psów ras dużych. Do stałej dyspozycji hotelowych Gości jest ogrodzony i zabezpieczony wybieg, na którym mogą swobodnie biegać korzystając z uroków dnia i towarzystwa innych psiaków.
W naszym hotelu stawiamy na jakość a nie ilość, dlatego też przyjmujemy jednorazowo maksymalnie 5 psów. Dzięki temu jesteśmy w stanie indywidualnie podejść do każdego z psich Gości, poznać ich charaktery, zwyczaje i upodobania. Wszystko po to by pobyt był przyjemny, a rozstanie z właścicielem mniej stresujące.

Podczas pobytu w Hotelu nasi Goście -jeśli pogoda pozwala – przez cały dzień swobodnie biegają po całym terenie hotelu. Dwa razy dziennie dostają smaczny posiłek, po którym odpoczywają przynajmniej godzinę. Każdy z psiaków otrzymuje swoją dawkę pieszczot i czułości, dużo zabawy z nami i innymi psami, jest nakarmiony i wybiegany. Zgodnie z Państwa życzeniem, pieski mogą też być wyprowadzane na spacery poza teren działki. Gdy jednak okaże się, że niektóre z nich są bardzo zadziorne lub niesforne, to wówczas biegają po działce oraz wychodzą na spacer pojedynczo. Podczas pobytu w Hotelu wszystkie pieski są poddawane podstawowym zabiegom pielęgnacyjnym, tj. są czesane, mają obcinane pazury (w miarę potrzeby), czyszczone oczy i uszy. Istnieje tez możliwość wykupienia bardziej profesjonalnej i kompleksowej pielęgnacji w naszym Salonie SPA (kąpiel, suszenie, strzyżenie wg wzorca). Więcej na ten temat w zakładce SPA. Na specjalne życzenie klienta pieski mogą też być zabezpieczone przed kleszczami i odrobaczone. Podamy też – gdy zachodzi taka konieczność – przepisane lekarstwa oraz zawieziemy psiaka na szczepienie. W razie potrzeby, nasi Goście mogą też skorzystać z usług weterynaryjnych. Przez cały czas znajdują się bowiem pod fachową i czułą opieką lekarza weterynarii:

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Wiejska 1a , 42-512, Preczów (k/Będzina)

Opinie