Psi Mariot

Jeśli stoisz przed koniecznością znalezienia tymczasowej opieki dla swojego pupila, a nie chcesz aby spędził ten czas w kojcu – to koniecznie nas odwiedź! Psi Mariot zaprasza Państwa milusińskich do kameralnego, domowego pensjonatu dla zwierząt w Poznaniu.

Nasi goście są u nas traktowani wyjątkowo, mieszkają z nami w domu, na warunkach domowników. Uczestniczą w naszym życiu i mają nas, nasz dom oraz ogród do swojej dyspozycji całodobowo. Opiekę oferujemy przez cały rok, również i w święta. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby cały pobyt podopiecznego u nas był po prostu przyjemny.

Młodsze i energiczniejsze psy mogą do woli spędzać czas na wspólnej zabawie, ale i tym starszym zapewnimy należyty spokój i komfort na czas nieobecności właściciela. Staramy się ten czas umilać pieszczotami oraz spacerami, poświęcają im maksymalnie dużo swojej uwagi.

Jako doświadczeni hodowcy, a przede wszystkim miłośnicy zwierząt, posiadamy dużą wiedzę na temat ich zachowania. Psy kochamy i „czujemy”. W naszym domu prowadzimy także zajęcia socjalizacyjne dla psów dorosłych oraz psie przedszkole. Zajmujemy się behawioryzmem i doradztwem kynologicznym. Na miejscu oferujemy również salonik kosmetyczny dla psów.

Doskonale rozumiemy wszystkich tych z Państwa, którzy z „ciężkim” sercem są zmuszeni wyjechać bez swojego pupila, dlatego nasz hotelik ma taką a nie inną formułę. U nas liczy się jakość, a nie ilość. Wiemy co przeżywa właściciel ukochanego psa stając przed koniecznością jego pozostawienia w hotelu, jesteśmy otwarci na wizyty zapoznawcze i długie rozmowy o pupilu :-) W trakcie pobytu w hoteliku utrzymujemy kontakt z właścicielem, a dla zainteresowanych chętnie robimy relacje fotograficzne. Od nas Twój psiak wyjedzie zadowolony i szczęśliwy, a my dołożymy wszelkich starań aby tak właśnie było.

Jeśli zatem stoisz przed koniecznością znalezienia opieki dla swojego pupila, nie skazuj go na spędzenie tego czasu w kojcu. Zapraszamy do miejsca, w którym i Ty będziesz się dobrze czuł.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Gorlicka 21 , 61-318, Poznań

Opinie