Przytulisko i Hotel Dla Zwierząt Domowych "FUNNY PETS"

Z dniem 15 maja 2010r. rozpoczęło działalność schronisko dla bezdomnych zwierząt o nazwie Przytulisko i Hotel Dla Zwierząt Domowych "FUNNY PETS".
Nasze schronisko ma na celu zapewnienie jak najlepszej opieki wychowawczej jak i weterynaryjnej zwierzętom, zagubionym, zabłąkanym porzuconym lub z innych przyczyn bezdomnych.
Obiekt położony jest w cichej, spokojnej oddalonej od miasta i innych zabudowań okolicy. Schronisko prowadzone jest przez osoby mające wieloletnie doświadczenie przy pracy ze zwierzętami. Posiadające wiedzę i kwalifikacje w owej dziedzinie. Doskonale znających się na potrzebach i psychice zwierząt. Zwierzęta umieszczane są w przestronnych boksach w liczbie od 1 do 4. Kojce wyposażone są w budy, przez co każdy z nich ma wygodne schronienie. Współpracujemy między innymi z miastem i gminą Wieluń, miastem Zduńska Wola.
Nasi podopieczni przechodzą testy psychiczne, które maja na celu łatwiejszą adaptacje w nowych domach u nowych właścicieli, każdy z psów jest dobierany indywidualnie do rodziny, dlatego zachęcamy do adopcji psów z naszego Schroniska.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Czartki 49B , 98-200 Sieradz, Czartki

Opinie