Przystań Liliany - Zwierzęta mają głos

Obecnie zajmuję się indywidualnymi treningami i socjalizacją psów metodą pozytywnych wzmocnień (przede wszystkim szczeniętami i młodymi psami) oraz edukacja właścicieli. Oferuję również Szkołę Szczeniąt i Szkołę Młodych Psów w malutkich grupach, tylko czwórka psiaków wraz z rodzinami.
Wraz z mężem prowadzę także kameralny, domowy hotelik dla psów, w którym zwraca się szczególną uwagę na socjalizację psów w grupie i dobrą zabawę podczas pobytu.
Obowiązuje jedna cena dla wszystkich psów bez względu na wielkość. Każdy pies ma do dyspozycji swój prywatny pokoik, w warunkach domowych, o bardzo wysokim standardzie i 24/h staranną opieką w osobie trenera i opiekuna psów. Psy socjalne, czyli takie, które nie maja problemow w kontaktach z innymi psami, maja do dyspozycji bez ograniczeń czasowych duży, ogrodzony i bezpieczny wybieg przy domu (blisko pół hektara) oraz dwa spacery dziennie poza teren Przystani Liliany. W przypadku utrzymujących się złych warunków atmosferycznych – goście hotelowi, wraz z moimi dwoma psami socjalnymi, które na co dzień pracują z dziećmi, jako Psi Terapeuci w Dogoterapii – zapraszani są do wspólnej zabawy, w obszernej, ogrzewanej, wyposażonej w przeróżne elementy do zabawy dla psów – świetlicy treningowej, znajdującej się na pięterku w domu.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Poprzeczna 78 , 83-010, Straszyn

Opinie