Przychodnia i Szpital Weterynaryjny w Orzeszu

Dla osób poszukujących bezpiecznego miejsca pobytu dla swojego pupila na czas swojego wyjazdu, urlopu itp. oferujemy Hotel dla zwierząt.

W nowootwartym szpitalu przy ul.Powstańców 7 w Orzeszu, znajdują się osobno wydzielone, przestronne pomieszczenia dla psów i kotów wyposażone w podgrzewane klatki. Pomieszczenia są stale monitorowane. Wykwalifikowany personel czuwa przez 24 godziny na dobę nad bezpieczeństwem podopiecznych, a w razie jakichkolwiek problemów pomoc lekarza weterynarii jest natychmiastowa. Zwierzęta mają na bieżąco sprzątane kojce, posiadają stały dostęp do wody, a czas i częstotliwość karmienia określają ich Właściciele. Psy mają do swojej dyspozycji rozległy teren zielony do spacerów i rekreacji.

Dysponujemy także kojcami zewnętrznymi. Spełnimy nawet najbardziej wyszukane pomysły, aby Wasz Pupil spędził ten czas spokojnie i bezstersowo. Opcjonalnie podczas pobytu zwierzęcia w hotelu można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, kąpieli, usług groomerskich oraz z konsultacji behawiorystycznej lub całej profilaktyki i oferty weterynaryjnej.

W przyszłości dla Państwa wygody zostanie uruchomiona opcja wysyłania zdjęć i informacji z pobytu Waszego Pupila w hotelu na komórkę lub maila (więcej informacji o tym systemie wkrótce ).

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Powstanców 7 , 43-180, Orzesze

Opinie