Pensjonat i świetlica dla psów "U zoopsychologa"

Położony pod Warszawą 20 km na płd.-zach. od granic Warszawy całoroczny Hotel dla psów „U zoopsychologa” zapewnia dużo troski i ciepła oraz dodatkowo profesjonalną korektę niepożądanych zachowań metodami pozytywnymi.

Pensjonat dla psów został założony przez Zbyszka Mirowskiego oraz doświadczoną psią psycholożkę Magdę Pawlak.

Aktualnie Hotel prowadzany jest przez Zbyszka Mirowskiego.

Psiaki z radością przyjeżdżają do naszego hotelu dla psów. Uwielbiają bawić się z innymi psami, gonić za piłką, kopać dołki, wygrzewać się na słońcu czy wspinać na szczyt wiatki, żeby móc na wszystkich spojrzeć z góry. Otoczone są domową atmosferą, fachową opieką, dbamy o ich dobry nastrój i zachęcamy do zabawy. Śpią w indywidualnych boksach, które mieszczą się w osobnym, drewnianym, ogrzewanym budynku. W tym roku (2014) zainstalowaliśmy im klimatyzację, teraz nawet w największe upały będą odpoczywać w komfortowych warunkach (ważne szcz. dla psów z krótką kufą, otyłych, z grubą sierścią i starszych). Nic dziwnego, że pobyt w psim pensjonacie traktują jak wspaniałe wakacje spędzone na świeżym powietrzu z super kumplami :c).

Zapraszamy jedynie łagodne psy, które dobrze tolerują inne psy oraz człowieka. Zależy nam na przyjaznej atmosferze, w której wszystkie psiaki będą czuły się komfortowo i bezpiecznie. Każdy gość psiego pensjonatu musi być zdrowy i posiadać aktualne szczepienia, odrobaczanie oraz zabezpieczenie p. kleszczom.

* Z oczywistych względów nie przyjmujemy suczek w okresie cieczki.

* Psy cierpiące na tzw. lęk separacyjny (pozostawione same w domu wyją, szczekają, niszczą lub załatwiają się) nie możemy gościć w naszym psim hotelu. Zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej terapii zoopsychologicznej. Wystarczy umówić się na wizytę domową.

Oferta hotelu dla psów obejmuje prócz wypoczynkowego i socjalizacyjnego charakteru pobytu, także turnusy odchudzające, naukę czystości szczeniąt, terapię anty-lękową, naukę posłuszeństwa oraz szkolenie poszczególnych komend (np. przywołanie, siad, leżeć, naukę chodzenia na smyczy). Doradzamy w wyborze odpowiedniej karmy i żywienia. Staramy się zapewnić psim pupilom maksimum szczęścia, komfortu oraz kompleksowej opieki.

Prowadzimy także świetlicę dzienną dla psów. Wiele psów spędza cały dzień samotnie w domu, w mieszkaniu w kojcu czy nawet w przydomowym ogródku i nie mają żadnych kontaktów socjalnych, może to prowadzić do niepożądanych zachowań. Dlatego oferujemy opiekę dzienną dla psów, żeby takie piski mogły się wybiegać i mieć możliwość socjalizacji z innymi pieskami.

Gośćmi naszego psiego pensjonatu w razie potrzeby opiekują się znakomici i przesympatyczni weterynarze z kliniki weterynaryjnej Veticaw Kajetanach k. Nadarzyna.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Gwiezdna 5 , 05-825, Marynin

Opinie