NAJLEPSZA PROFESJONALNA OPIEKA CALODOBOWA I GODZINOWA NAD ZWIERZĘTAMI, PSY, KOTY, INNE

Witam, wraz z narzeczonym prowadzimy ciepły, przyjazny, domowy hotel dla zwierząt, który jest dla naszych podopiecznych jak drugi dom.

Oferujemy opiekę całodobową oraz godzinową nad zwierzętami wszelkich gatunków, przede wszystkim takich jak psy oraz koty, ale również gryzonie, ptaki i inne.

Planujesz odwiedziny u rodziny, musisz gdzieś wyjść na kilka godzin? Może jedziesz na urlop, na wakacje są granicą? Albo musisz wyjechać na miesięczny, bądź dłuższy kilkumiesięczny czas, na drugi koniec Polski lub poza granice kraju do pracy?

Nie martw się, jeżeli nie możesz zabrać swojego pupila ze sobą. Właśnie po to jesteśmy!

Mamy doświadczenie w opiece krótkoterminowej, godzinowej, oraz całodobowej, kilkudniowej, a także takiej na dłuższy kilkumiesięczny czas.

Zwierzakami opiekujemy się już od kilku lat, nie tylko, ale najczęściej oczywiście, to były psy i koty, od jednego po kilka, od maluchów 2 miesięcznych, po chorowite, ślepe i głuche staruszki 16 letnie, więc rozumiemy to że czasami może się zdarzyć w domu "niespodzianka".

Nie mamy problemu z tym żeby, jeżeli sobie państwo zażyczą, aby wykąpać psa, bądź jeśli trzeba, podać leki i zrobić zastrzyk. Jako że narzeczony kilka lat wcześniej przez dłuższy czas pomagał w przytulisku dla bezdomnych zwierząt, schorowanych i po przejściach, z problemami behawioralnymi, jest też nauczony radzić sobie z trudnymi przypadkami, czego również mnie nauczył przez te wszystkie lata.

Zawsze mówię że zwierzaki którymi się opiekujemy, przyjeżdżają do nas na tak zwane "wakacje u cioci", ponieważ w przeciwieństwie do typowych hoteli, nie ma u nas klatek, kojców, osobnych pomieszczeń, gdzie zwierzaki przez cały pobyt przebywają same w zamknięciu.

Opiekujemy się zwierzakami we własnym mieszkaniu, ja innej pracy nie mam, więc cały mój czas mogę poświęcić dla naszych podopiecznych.
Psy i koty mogą wchodzić i spać na sofie bądź łóżku, są traktowane na równi z nami, w końcu to nasi mniejsi bracia. Dodatkowo zapewniam długie spacery i godziny świetnych zabaw.

Zawsze dostosowujemy się indywidualnie do każdego z naszych podopiecznych, do przyzwyczajeń i trybu życia jakiego są już nauczone, oraz do wszelkich instrukcji, jakie dostaniemy od właścicieli.

Zawsze zapewniamy również zdjęcia i filmiki z pobytu, z zabaw, że spacerów, oraz wszystko dokładnie relacjonuję, aby każdy właściciel miał spokojną głowę, żeby się nie martwił i miał pewność, że jego pupil ma się dobrze i jest szczęśliwy "u wujków". :)

Jeżeli raz nam państwo zaufają, gwarantuję że będą państwo, oraz państwa pupile, do nas wracać!
Wiele zwierzaków wraca do nas wielokrotnie, a ich właściciele również polecają nas swoim znajomym i rodzinie.

Jeżeli chcieli by Państwo dowiedzieć się, czy właściciele naszych dotychczasowych podopiecznych, są zadowoleni z naszej opieki, za ich zgodą, będę mogła przekazać do nich kontakt.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. :)
Numer kontaktowy:

Dowiedz się więcej

Opinie