HOTELIK PUPILEK

Zapraszamy zapewniając Państwa psu przede wszystkim naszą uwagę, czas i zaangażowanie, tak aby psiaki jak najmilej wspominały pobyt u nas. Oferujemy profesjonalną opiekę, zabawy z ludźmi i psami oraz codzienną porcję pieszczot. Każdy pies ma zapewniony kontakt z człowiekiem, porcję zabaw i spacerów. Jeśli tylko charakter psa na to pozwala, Państwa pupil może liczyć na wesołe zabawy z innymi psami. Staramy się, aby zwierzęta miały jak najwięcej swobody i zbliżone do domowych warunki pobytu, pomimo iż nie jest to "hotel domowy". Dokładamy starań aby stres związany z rozłąką z właścicielem był jak najmniejszy. Często psy po prostu nie chcą od nas wychodzić, a z pewnością wszystkie wracają do nas z merdającymi ogonkami.

Oferujemy:
Komfortowe warunki zakwaterowania dla piesków: domki góralskie z wybiegami, cztery ogrzewane pokoje urządzone "po domowemu" z dużymi indywidualnymi wybiegami.
Oddzielny hotelik dla kotów z bezpiecznym tarasem na zewnątrz.
W okolicy brak zabudowań mieszkalnych. W zamian pola i łąki, gdzie Państwa pupili możemy zabierać na długie spacery.

Zapewniamy:
​Właściciel zwierzęcia otrzymuje informacje sms, mms lub email o swoim pupilu.
Stałą współpracę z lecznicą weterynaryjną gwarantując właścicielowi pewność, że zwierzak jest pod opieką medyczną w razie nagłych wypadków.
Teren jest monitorowany 24 h/dobę, dozorowany, dobrze ogrodzony.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Słowiańska 8H , 75-846, Koszalin

Opinie