HOTEL RESORT & SPA DLA PSA

Zapraszamy do naszego kameralnego przydomowego hotelu dla psów, w którym zapewniamy bezpieczną opiekę nad Państwa Pupilami. W ramach opieki hotelowej odbywają się codzienne spacery po okolicznych trasach spacerowych (pola, łąki, las) oraz zabawa na ogrodzonym placu połączona z elementami szkoleniowymi i podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, takie jak czesanie, szczotkowanie, a na życzenie klienta czyszczenie uszu i kąpiel. Psy są karmione zgodnie z wytycznymi ich właścicieli dostarczoną suchą karmą lub przygotowywaną na miejscu w hotelu.

W naszym hotelu panuje domowa przyjazna atmosfera - indywidualne podejście do każdego psa, dbamy o ich bezpieczeństwo oraz kondycję psychofizyczną. Do dyspozycji psów jest całe podwórko oraz pokoje w naszym domu. Nie trzymamy psów w małych klatkach i ciasnych ciemnych pomieszczeniach.

Hotel mieści się w naszym domu w miejscowości Stary Gołębin oddalonej od Kościana o 11 km i od Śremu o 17 km. Nasze gospodarstwo zajmuje ponad 2000 m2 ogrodu, gdzie w sielskiej przyjaznej atmosferze wypoczywać mogą nasi czworonożni goście hotelowi. Umiejscowienie hotelu sprawia, że mamy dostęp do wspaniałych i malowniczych terenów spacerowych: las i łąki. Nasza wieś znajduje się z dala od zgiełku miast w czystej okolicy. Hotel jest czynny cały rok.

W naszym hoteliku mamy przygotowane miejsca dla 6 czworonogów, dzięki temu każdemu z nich można poświęcić jak najwięcej czasu. Organizujemy im czas codziennymi spacerami i zabawą, dzięki czemu mniej tęsknią za swoim domem a zajęcia pomagają im w trudnym czasie rozłąki ze swoim Panem.

Psy, które przebywają w naszym domu, spędzają czas swobodnie poruszając się po całym mieszkaniu a na okres karmienia, sjesty i snu, są umieszczane w tzw. "psim pokoju" (25m2). Jeżeli Państwa pupil nie znosi samotności w nocy, pozwolimy mu spać razem z nami.

W naszym hotelu stawiamy na bezpieczeństwo, w związku, z czym psy nigdy nie są wypuszczane na ogrodzony plac z przypadku, w większej ilości i bez kontroli. Dobieramy je charakterami tak, aby żaden z nich nie mógł zrobić krzywdy innemu. Taka sama zasada panuje w trakcie spacerów. Psy, które się nie tolerują, nigdy nie mają ze sobą bezpośredniej styczności.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Stary Gołębin 12B , 64-020 Czempiń, Stary Gołębin

Opinie