Hotel Psigoda

HOTEL PSIGODA POWSTAŁ W 2013 ROKU
Położony jest w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 30 km od Warszawy, w połowie drogi między Piasecznem a Grójcem, na 3,5 hektarowej działce. Nasz obiekt został zaprojektowany na nasze zamówienie, zbudowany i wykończony w taki sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo naszym czworonożnym gościom. Koło hotelu w przyszłym roku powstanie plac treningowy, oraz dodatkowy ogrodzony teren na bezpieczne bez smyczy spacery z psami.

KOMFORTOWA CAŁODOBOWA OPIEKA
Budynek hotelowy to murowany wolnostojący budynek z własną infrastrukturą, zbudowany w standardzie budynku mieszkalnego, ogrzewany ogrzewaniem wodnym podłogowym. W zimie w budynku panuje temperatura taka jak w mieszkaniach większości z nas. W budynku o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych znajduje się 15 różnej wielkości pokoi dla psów. Hotel położony jest na tej samej posesji, co budynek, w którym mieszkamy, aby zwierzęta były zawsze pod naszą opieką.

BEZPIECZNA ZABAWA NA DUŻYM OGRODZONYM TERENIE
Psy w pokojach hotelowych wypoczywają. Poza czasem wypoczynku spędzają czas na zabawach na ogrodzonym blisko 1,5 hektarowym terenie i na spacerach w spokojnej zielonej okolicy. Wkrótce do dyspozycji naszych gości będzie dodatkowo ogrodzony teren o powierzchni blisko 2 hektary. Teren ogrodzony jest w taki sposób, aby uniemożliwić psom wydostanie się bez kontroli człowieka poza naszą posesję. Wszędzie jest podmurówka oraz ogrodzenie ma wyższą niż standardowa wysokość. Wokół hotelu są także piękne i spokojne tereny na spacery.

W TROSCE O NASZYCH GOŚCI
Przed pozostawieniem u nas psiaka będą Państwo przez nas poproszeni o wypełnienie dość długiej ankiety dotyczącej charakteru, przyzwyczajeń, umiejętności, kondycji Waszego pupila, wszystko po to, abyśmy byli jak najlepiej przygotowani do opieki nad naszym gościem i żeby dla niego samego pobyt ten był przyjemny i bezpieczny. Szanujemy to, że czworonożni domownicy mają różne temperamenty i osobowości, szanujemy to, że każdy opiekun może mieć inne oczekiwania dotyczące opieki nad pupilem. W czasie pobytu psa u nas, na tyle na ile tylko będzie to możliwe, staramy się nie zmieniać jego rytmu dnia i przyzwyczajeń. Jesteśmy w stanie zająć się zarówno psami młodymi jak i starszymi wymagającymi szczególnej troski. Przyjmujemy psy spokojne i grzeczne, ale także te trudniejsze. Za Państwa zgodą psy, które chętnie bawią się z innymi psami mogą spędzać czas z innymi psimi kolegami i koleżankami. Jeśli pies nie akceptuje innych psów zapewnimy mu aktywny wypoczynek bez kontaktu z innymi psami.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Zawilcowa 18 , 05-505 Prazmow, Kolonia Gościeńczyce

Opinie