Hotel Olchowy Dworek

W cieniu starych drzew nad górską rzeką powstał komfortowy hotel dla psów. Otacza nas wspaniała przyroda wystarczy umieć ją dostrzec. My i psy które są z nami korzystamy z tego co wokół nas najlepsze.
Hotel znajduje się w małej, uroczej miejscowości Lipnica Dolna zaledwie 12 km od Brzesko Bochnia, 50 km od Kraków, Tarnów.
Działka, na której położony jest hotel wpisana jest w naturalny ekologiczny krajobraz Pogórza Wiśnicko-Lipnickiego. Granice działki wyznacza potok górski oraz rzeka Uszwica. Nasze naturalne psie kąpielisko. Wszystko to zapewnia idealne warunki do spędzania spokojnego psiego urlopu.
Na naszych gości czekają eleganckie i komfortowe boksy, w których nocują, odpoczywają i spożywają posiłki. W trakcie pobytu zabiegi pielęgnacyjne to codzienność . Pieski większość dnia spędzają na zabawach oraz spacerach na świeżym powietrzu.
Teren hotelu jest odpowiednio zabezpieczony. Obiekt jest monitorowany 24 godziny. Do zabaw pieski są dobierane w grupy w zależności od ich wielkości, temperamentu i usposobienia.
Nad dobrym samopoczuciem naszych gości czuwają opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem w pracy z psami to oni organizują im plan dnia podzielony na zabawę, wypoczynek i relaks.
A wszystko po to aby Państwo zazdrościli swoim pupilkom w trakcie upalnych wczasów gdziekolwiek na naszej ziemi.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Lipnica Dolna 156 , 32-724 Lipnica Murowana, Lipnica Dolna

Opinie