Hotel na 4 łapy

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu dla zwierząt.
„Hotel na 4 Łapy” jest komfortowym obiektem, który powstał z myślą o Państwa ulubieńcach. Położony jest w cichej, przyjaznej i czystej okolicy. Wybierając nasz hotel państwa pupil będzie czuł się bezpiecznie, objęty troskliwą opieką. Zależy nam, aby psy czuły się u nas jak w domu.

Nasz hotel dla psów jest całoroczny, czynny codziennie. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny. Przyjęcie i wydanie pupila może odbywać się w późnych godzinach wieczornych jak i we wczesnych godzinach porannych, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
Kojce dla psów znajdują się w ogrzewanym pomieszczeniu, aby naszym ulubieńcom zapewnić komfortowe warunki. Pomieszczenie to zapewnia przyjemny chłód latem.

Gwarantujemy wybieganie psa podczas zabawy. Dysponujemy wybiegiem trawiastym dla psów, gdzie biegają, bawią się, aportują pod bacznym okiem opiekuna. Karmienie odbywa się według życzeń klienta.
W dniu przywiezienia psa do hotelu pobieramy opłatę za cały okres z góry. Następnie podpisujemy umowę hotelową w której zamieszczamy informację dotyczącą zdrowia, żywienia i upodobań Państwa Pupila.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Szczury 33C , 63-450 Ostrów Wielkopolski, Szczury

Opinie