Hotel „Dog’s Inn”

Pierwszy Hotel dla zwierząt w powiecie kłodzkim.
To miejsce w którym Państwa Pupil znajdzie właściwą opiekę, bezpieczne, komfortowe i dostosowane do potrzeb zwierząt pokoiki z odpowiednią infrastrukturą w ekologicznym zakątku powiatu kłodzkiego.
Rok 2012 był dla mnie rokiem SUKCESU, kiedy to wzięłam udział w Konkursie Projektów Europejskich i zostałam doceniona przez specjalistów zajmując II miejsce wśród 115 projektów na biznes- przedstawiając projekt Hotelu dla zwierząt „Dog’s Inn”.
Wówczas otworzyła się dla nas furtka ku marzeniom i realizacji pasji, dotychczas związanej z kynologią.
Budowa obiektu hotelowego została ukończona w 2013 roku. Wzorowaliśmy się na prężnie działającym włoskim hotelu „COME A CASA”, a rady specjalistów z branży wzmocniły nasze działania.


Nasi Goście otrzymują zakwaterowanie w budynku hotelowym, wzniesionym wyłącznie dla ich potrzeb, który dysponuje 6 oddzielnymi pokojami, z których każdy posiada bezpośrednie wyjście na wybieg zewnętrzny, co pozwala psom na niekontrolowaną swobodę ruchu, minimalizując tym samym stres związany z rozstaniem. Takie rozwiązanie jest rzadkością u konkurencji.
Zadbaliśmy podczas budowy o pełne bezpieczeństwo dla przebywających w nim Gości oraz komfortowe i higieniczne warunki pobytu. Dysponujemy również komfortowym Apartamentem z kominkiem dla Pupili o wadze do 10 kg.

Każdy nasz Gość otrzymuje piękne i wygodne „łóżko”, regulowane miski, aby nie obciążać kręgosłupa podczas posiłków oraz zabawki. Naszym Gościom podczas pobytu w Hotelu czas umila muzyka relaksacyjna z odgłosami natury.
Oprócz oddzielnych wybiegów połączonych z pokojami, nasi Goście mają do dyspozycji posesję o pow. 5500 m2 do zabaw i szkoleń.
Zwierzęta przebywają w miejscu o wspaniałej lokalizacji. Teren posesji usytuowany jest na obrzeżach Narodowego Parku Gór Stołowych, wśród lasów, gdzie spokój, harmonia i cisza, wpływają na szybką aklimatyzację, minimalizując stres wywołany zmianą miejsca i opiekuna.
Ekologiczne warunki pobytu, własna woda dla czworonogów ze studni głębinowej, to dodatkowe atuty.
Budynek jest obiektem całorocznym, ocieplany i ogrzewany, stwarzając dla naszych Gości warunki domowe.
Zadbaliśmy aby nasi Goście mieli stały kontakt z nami, byśmy mogli znaleźć dla każdego z osobna odpowiednią ilość czasu na wycieczki po lesie i zabawę, aby móc zaprzyjaźnić się i znaleźć „wspólny język” z każdym Podopiecznym- stąd nasz Hotel to nie „masowa instytucja”, natomiast „drugi i przytulny dom” jedynie dla 7 Gości.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Kryształowa 10 , 57-330, Szczytna

Opinie