Hotel Dla Zwierząt "pasja"

Otwarto w dniu: 26 lutego 2011
Nasz Hotel położony jest w miejscowości Wymysłowo w odległości ok 15km od Gniezna (woj. Wielkopolskie), przy trasie Gniezno – Toruń, w spokojnej i malowniczej okolicy, położonej wśród zieleni wiejskiego krajobrazu.
Na gości Hotelu czekają cztery specjalnie przystosowane boksy wewnątrz budynku, każdy z indywidualnym wybiegiem. Do stałej dyspozycji nasi klienci mają też obszerne podwórko po którym mogą swobodnie biegać. W ciągu dnia wypełniamy im również czas zabawą i spacerami oraz odpowiednia dawką czułości.
Nasi Goście mają zapewnioną stałą opiekę, a w razie konieczności kontakt z zaufanym lekarzem weterynarii. Na chwilę obecną przyjmujemy pod opiekę psy.
Pragniemy również poszerzyć nasza ofertę o możliwość hotelowania kotów i innych małych zwierząt. Dlatego też trwają prace nad powiększeniem i modernizacją pomieszczeń hotelowych aby zapewnić naszym podopiecznym jeszcze lepsze warunki zakwaterowania. Jeśli więc musicie Państwo z różnych powodów na jakiś czas rozstać się ze swoim ulubieńcem zapraszamy do skorzystania z usług Hotelu „Pasja”.

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Wymysłowo 54 , 62-240 Trzemeszno, Wymysłowo

Opinie