Hotel dla zwierząt „Na Tuwima”

Hotel powstał w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Zamościa i okolic, tak by właściciele mogli spokojnie oddać swojego ulubieńca w dobre ręce i nie martwić się o jego los w trakcie wyjazdów.
Hotel prowadzony jest przez lekarzy weterynarii, którzy dzięki swoim doświadczeniom w pracy ze zwierzętami zapewnią najlepszą opiekę Państwa zwierzętom przez CAŁĄ DOBĘ.
Hotel mieści się w ODDZIELNYCH od przychodni, w specjalnie do tego celu przystosowanych pomieszczeniach, tak aby ograniczyć kontakt pensjonariuszy z chorymi pacjentami i zminimalizować ryzyko zakażeń. Od momentu przekazania psa lub kota pod opiekę, jest on pod naszym stałym nadzorem, tak by móc w każdym momencie zareagować i pomóc.

Gdy stwierdzimy u naszych podopiecznych jakiekolwiek objawy chorobowe- po uprzednim kontakcie z właścicielem- przenosimy zwierzę z hotelu na teren szpitala w przychodni weterynaryjnej „Na Tuwima” i rozpoczynamy leczenie.
Jeśli Państwa pupil posiada smycz, obróżkę, ulubiony kocyk, miskę – prosimy je nam przekazać-to pomoże poczuć się czworonogom bezpieczniej i lepiej zaadoptować się do nowej sytuacji. Jeśli zwierzę przyjmuje LEKI również prosimy je nam dostarczyć.
Na czas Państwa nieobecności każde zwierzę będzie mieszkało w indywidualnym, przestronnym boksie, w ogrzewanym pomieszczeniu ze stałym dostępem do wody. Zapewniamy co najmniej trzy spacery w ciągu dnia. Zachęcamy do przywiezienia swojego jedzenie którym zwierzęta są karmione na co dzień, tak by nie zmieniać ich diety.
Warunkiem przyjęcia do hotelu „Na Tuwima” jest okazanie książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami, i zabezpieczeniami przeciwko ekto- i endopasożytom. Istnieje możliwość wykonania tych świadczeń w naszej przychodni przed przyjęciem zwierzęcia do hotelu.
Każda rozłąka właściciela z jego pupilem to przeżycie dla obu stron. Jednak zostawiając psa lub kota w naszym hotelu możecie być Państwo pewni że zapewniacie mu najlepsze warunki i fachową opiekę.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Juliana Tuwima 7 , 22-400, Zamość

Opinie