Hotel Dla Zwierząt Arleta Nietsche

Hotel dla zwierząt – przydomowy, w miejscowości Osieczna koło Leszna (woj. wielkopolskie), to wyjątkowe miejsce, które już od wielu lat oferuje profesjonalną opiekę nad zwierzętami w czasie gdy Państwo wyjeżdżacie. Gwarantujemy przy tym, że przez cały ten czas nie muszą się Państwo wcale martwić o swoich pupili – zawsze są pod fantastyczną opieką. Zapewniamy w ten sposób opiekę zarówno całodobową, jak i kilkugodzinną.
Właścicielką hotelu jest Arleta Nietsche, a sam hotel usytuowany jest na uboczu, z dala od głównych dróg. Sprawia to, że zwierzęta mają dla siebie wiele przestrzeni, w każdym momencie są na widoku, bezpieczne i odpowiednio zadbane.
Do każdego zwierzątka podchodzę indywidualne, wg jego potrzeb i charakteru – mając na uwadze zalecenia i wskazówki właściciela. Wszystkim podopiecznym staram się zapewnić jak najlepszą opiekę w domowych warunkach. Co ważne, dla pełnej kontroli i opieki przyjmuję jedynie ograniczoną ilość zwierząt.
Hotel dla zwierząt czynny jest przez cały rok, a zwierzęta przebywają w pokojach w domu, ogrzewanych, z oknami. Metraże takich pokoi to przede wszystkim 12 i 13 m2 – w sumie zwierzęta otrzymują do swojej dyspozycji siedem pokoi.
Psy, którymi się opiekujemy, wychodzą na spacer co najmniej dwa razy dziennie na smyczy, oczywiście pojedynczo. Mieszkają także pojedynczo. Co ważne jednak, spacery nie służą jedynie fizjologii, są także niepowtarzalną okazją do różnorodnych pieszczot oraz – oczywiście – zabaw.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Miejska Droga 12 , 64-113, Osieczna

Opinie