Hotel dla zwierzat Amok

Hotel dla psów

Posiadamy drewniane kojce, każdy o powierzchni 7,5m2 z ocieplaną budą, oraz ogrodzony teren gdzie psiaki moga bawić się wspólnie jesli ich charakterki na to pozwalaja, lub oczywiscie wypuszczane są indywidulnie by mogły swobodnie pobiegać.

Dysponujemy rownież miejscami w dwóch komfortowych domkach, dostosowanych do tego celu. Domki te to idealne rozwiązanie dla piesków, które potrzebują spokoju np psy starsze czy wrażliwsze, w każdym z domków dysponujemy tylko dwoma miejscami co zapewnia większy komfort. W okresie zimowym zapraszamy tam wszystkie ciepłolubne pieski, ponieważ całe pomieszczenie wyposażone jest w centralne ogrzewanie co zapewnia domową temperaturę.

Każdy boks jest codziennie sprzątany a budy dezynfekowane po każdym gościu hotelowym

Pieski żywimy 2 razy dziennie (karma sucha renomowanych firm oraz makaron lub ryż z mięsem) istnieje mozliwośc indywidualnego żywienia po wcześniejszym ustaleniu. Oczywiście nie ma problemu z przywiezieniem własnej karmy, w takim przypadku cena za dobe jest odpowiednio zmniejszana.

Przyjmujemy również pieski w okresie rekonwalescencji po wcześniejszym ustaleniu warunkow.

W razie konieczności zapewniamy pomoc weterynaryjna (na koszt własciciela). Pupila przyjmujemy do hotelu na podstawie wcześniej spisanej umowy. Każdy zwiarzak powinien posiadać książeczke zdrowia z aktualnymi szczepieniami.

Proszę o zabranie dla psa smyczy, obroży i ewentualnie kagańca jesli Państwo posiadają. Wskazane sa również ulubione zabawki , kocyki i wszystko z czym Państwa psy nie mogą się rozstać.

Nie przyjmujemy psów nadmiernie agresywnych, oraz suk w okresie rui.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Iwanowice Włościańskie 173 , 32-095, Iwanowice Włościańskie

Opinie