Hotel dla psów w Skałowie

Jedyny taki hotel dla psów w Wielkopolsce!

Hotel dla psów przy Schronisko dla Zwierząt w Skałowie to nowoczesna placówka zapewniająca komfort i bezpieczeństwo wszystkim pensjonariuszom. Usytuowany w sercu wielkopolski, z dala od zgiełku miasta i ruchliwych ulic gwarantuje naszym gościom spokój.

Profesjonalna obsługa

Możesz być pewien, że Twój pupil przez cały czas będzie w rękach doświadczonych ludzi, którzy zajmują się psami na co dzień. A poza profesjonalną opieką, dokładają wiele serca i troski, tak bardzo potrzebnej w trakcie rozłąki z właścicielami.

Gabinet weterynaryjny

Dzięki zlokalizowaniu hotelu na terenie Schroniska dla Zwierząt w Skałowie wszyscy pensjonariusze mają zapewnioną stałą opiekę lekarską. Na terenie naszego ośrodka funkcjonuje gabinet weterynaryjny, także w razie potrzeby, fachowa pomoc udzielana jest natychmiastowo.

Bezpieczeństwo

Zostawiając u nas swojego psa, możesz spać spokojnie i w pełni korzystać z urlopu. Psy przebywające w hotelu dla psów są pod stałą opieką obsługi hotelu, a w nocy teren nadzoruje stróż. Dodatkowo, obiekt, w którym się znajdują jest stale monitorowany i oczywiście całkowicie odseparowany od reszty schroniska.

Zakwaterowanie

Nasi goście zostają ulokowani w specjalnie przygotowanym pawilonie, gdzie boksy podzielone są na część zewnętrzną – zadaszoną i osłoniętą od słońca, wiatru i deszczu oraz wewnętrzną – w budynku. Dodatkowo, zimą, dla jeszcze większego komfortu, podłogi w środku są ogrzewane.

Każde zwierzę ma kojec do własnej dyspozycji.

Pobyt

W trakcie pobytu w hotelu dla psów, podopieczni wychodzą na spacer 3 razy dziennie – na smyczy, pojedynczo. Spacery służą nie tylko fizjologii, ale są także okazją do pieszczot i zabawy.

Karmienie odbywa się dwa razy dziennie, chyba, że istnieją inne wskazania np. natury medycznej.
Podstawą hotelowego żywienia jest karma dostarczona przez właściciela, ale istnieje możliwość wykupienia wyżywienia bezpośrednio w hotelu.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Warzywna 25 , 62-025 Kostrzyn, Skałowo

Opinie