Hotel dla Psów Psiejsko Czarodziejsko

Podstawą naszego działania jest zapewnienie maksimum komfortu dla naszych podopiecznych. Skupiamy się nie tylko na zapewnieniu podstawowych potrzeb dla naszych pensjonariuszy, ale do każdego podchodzimy z indywidualną troską. Nie każdy kilkunastoletni psi staruszek uniesie ciężar aktywnego kilkudziesięciominutowego spaceru, a nie każdemu młodemu terierowi wystarczy tylko kilkadziesiąt minut na rozładowanie jego psiej energii. Wspólnie z Państwem jasno określamy potrzeby danego psa. Państwo znają go najlepiej, wiedzą co lubi, czego potrzebuje, jakie postawi nam wymagania, którym z wielką starannością staramy się sprostać. Istotne jest przeprowadzenie wywiadu przed przekazaniem nam psa, gdyż tylko dzięki niemu jesteśmy w stanie od pierwszych dni pobytu zapewnić Państwa podopiecznemu taką dawkę ruchu, przytulania, głaskania jaką dostaje w jego własnych domu i jednocześnie zminimalizować stres związany z rozstaniem.

Nasz hotel to indywidualne pomieszczenia dla każdego pensjonariusza, znajdujące się w zagospodarowanej na te potrzeby części naszego domu. Pomieszczenia zapewniają maksimum komfortu, są ogrzewane, wyposażone w oświetlenie dzienne oraz sztuczne, wygodne legowiska, oraz stały dostęp do świeżej wody, wymienianej codziennie.

Psy karmione są zgodnie z Państwa wytycznymi, karmą którą powinni Państwo dostarczyć wraz z podopiecznym, ewentualnie można zakupić karmę bezpośrednio w hotelu.

Psy standardowo mają trzy spacery dziennie, ale w zależności od potrzeb ilość spacerów może zostać dostosowana do psa. Spacery odbywają się na smyczy, poza terenem hotelu. Jednocześnie psiaki mają dostęp do swobodnego wybiegania się na terenie naszej działki. Teren jest w pełni ogrodzony, a psy pozostają wtedy pod naszą stałą kontrolą.

Za dodatkową ustaloną uprzednio opłatą, możemy podawać konieczne leki.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Letniskowa 34 , 95-073, Jedlicze B

Opinie