Hotel dla psów LUSYJA

Hotel dla psów Lusyja znajduje się w miejscowości Dobroszów gm. Chojnów, cichej i spokojnej okolicy 6 i 10 kilometrów od zgiełku większych miast. Powstał w oparciu o nasz własny, autorski pomysł i projekt, przewidujący rzeczywiste potrzeby czworonogów. Jest czynny przez wszystkie dni w całym roku. Dodatkowo w okresie zimowym budynek Hotelu jest ogrzewany, latem natomiast stanowi doskonałe schronienie przed upałem.
Pomieszczenia dla psów są przestronne, wygodne, łatwe w utrzymaniu czystości, wyposażone w kaloryfery, oświetlenie naturalne i sztuczne. Każdy pies posiada prawie 6m2 przestrzeni tylko dla siebie. Oprócz części sypialnej, która jest zamykana i zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi, każdy pies w dowolnym dla siebie czasie może skorzystać z własnego wybiegu na świeżym powietrzu, bez potrzeby angażowania kogokolwiek z obsługi. To bardzo ważne, gdyż wówczas pies sam decyduje kiedy chce być w środku i np. odpoczywać, a kiedy na zewnątrz.
Dla psów, które lubią częściej spędzać czas na zewnątrz lub są do tego przyzwyczajone, stworzyliśmy miejsca osłonięte od wiatru, deszczu, śniegu i upałów, z ocieplonymi miejscami do spania.
Ponadto cały Hotel posiada duży, ogrodzony teren, na który psy kilka razy dziennie są dodatkowo wypuszczane pod okiem opiekuna w celu rozładowania energii i wspólnych zabaw. Oczywiście wszystko na miarę indywidualnych charakterów podopiecznych. Wielkość terenu pozwala na kontakt z każdym psem oraz jego kontrolę, zwłaszcza w relacjach z innymi pobratymcami. Tutaj pies będzie mógł aportować, pobiegać, zimą poszaleć w śniegu, a latem skorzystać z chłodnej kąpieli.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo powierzonych nam zwierząt, dlatego zarówno cały teren, jak również poszczególne pomieszczenia dla psów są przez 24 h/dobę monitorowane za pomocą kamer. Ta opcja umożliwia obserwację każdego psa, dzięki czemu zawsze wiemy, co dzieje się ze zwierzęciem, zarówno w dzień, jak i w nocy.

gmina Chojnów

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Dobroszów 45D , 59-224, Dobroszów

Opinie