Hotel dla psów „LUNA”

Znajdujemy się w niedalekiej odległości od Torunia (16 km).

Nasz Hotel to miejsce, które powstało przede wszystkim z miłości do zwierząt. Jest to bardzo miły i cichy zakątek na lato i nie tylko, ponieważ działamy cały rok. Dokładamy wszelkich starań by Państwa Pupil czuł się u nas jak w domu. Każdy nasz gość traktowany jest indywidualnie i darzony szacunkiem, czułością oraz jak najlepszą opieką. Dla urozmaicenia czasu proponujemy różnego typu zabawy oraz naukę. Na naszym wybiegu znajduje się sporo zabawek, z których pieski mogą korzystać, a latem dostępny jest także dla nich basen. Zwierzaki są pod całodobową opieką, a w razie potrzeby nad ich bezpieczeństwem czuwa zaprzyjaźniona klinika weterynaryjna. Dzień każdego psiaka planowany jest indywidualnie i dopasowany do jego potrzeb.

Zwierzaki są naszą wielką miłością i pasją od zawsze. W naszym domu, od kiedy sięgam pamięcią, zawsze gościły i były mile widziane, nawet te bezdomne, które często przygarnialiśmy. Jako małe dziecko miałam w domu chomiki, papużki, rybki i jaszczurkę. Aktualnie posiadamy 3 koty i 4 psy, w tym 3 rasowe i kundelka przygarniętego z ulicy. Najfajniejsze jest to, że możemy połączyć pracę z miłością z do zwierząt.

Posiadamy 14 miejsc noclegowych, z czego 6 to ogrzewane kwatery zimowe oraz 5 dużych wybiegów, 2 mniejsze, basen i agility do zabaw (wkrótce udostępniony będzie drugi większy basen). Każde pomieszczenie wyposażamy w legowisko oraz miski.

Preferujemy, by klient dostarczał własną karmę na pobyt pieska w naszym hotelu, gdyż każda zmiana otoczenia dla Pupila może być stresująca (choć dokładamy wszelkich starań, żeby każdy Gość czuł się u nas jak w domu , a dodatkowo inna karma mogłaby spowodować problemy pokarmowe. Pieskowi można przywieźć także własne posłanie czy ulubione zabawki.

Na życzenie klienta oraz jeśli piesek tego wymaga – wyprowadzamy zwierzaki na spacer.

Każdego klienta prosimy także o podstawowe informacje dotyczące zwierzaka (alergie pokarmowe, uczulenia, przyjmowane na stałe leki, itp.).

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego hotelu zanim zdecydują się Państwo wysłać piesk do nas na wakacje (po wcześniejszym umówieniu)

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Zamkowa 67 , 87-152, Łubianka

Opinie