Hotel dla Psów Katarzyny Misiudy

Do hotelu przyjmuję wyłącznie zdrowe, bardzo zadbane i czyste psy, legitymujące się aktualną książeczką zdrowia (szczepienie, odrobaczenie, zabezpieczenie przeciw insektom). Zastrzegam sobie prawo sprawdzenia stanu skóry psa.

Oferuję duże, odpowiednio dopasowane do wielkości i temperamentu psa zadaszone kojce z terakotą na podłodze. Każdy pies ma do dyspozycji w kojcu nowiutki, b.cieplutki, drewniany domek (każdorazowo myty i dezynfekowany).

Teren hotelu liczy prawie 1000 m2 . Jest szczelnie ogrodzony i oddany do wyłącznej dyspozycji naszych Gości, gdzie mogą do woli biegać i baraszkować przez cały dzień - z krótkimi przerwami przeznaczonymi na karmienie o ustalonych przez Właściciela porach lub, na wykonanie innych jego zaleceń. Psy bardzo żywiołowe nie biorą udziału we wspólnych zabawach i są wyprowadzane na osobny obszar.
Na ogół nasi Goście cieszą się znakomitym apetytem, gdyż jedzą to co lubią - własne jedzonko z domu. Oprócz karmy, która po zakończeniu pobytu zawsze jest oddawana w razie niezjedzenia jej przez psa, proszę o przywiezienie:
- kocyka lub podusi, bo przyjemnie jest mieć coś z zapachem własnego domu :);
- jednej - dwóch zabawek;
- grzebienia lub szczotki dla psów długowłosych;
- 1-2 ręczników do higieny "osobistej",
- miseczki - jeśli psiak lubi jeść i pić wyłącznie z własnej porcelany ;)
Na indywidualne życzenie i za dodatkową opłatą kąpiemy psy, zdejmujemy kamień nazębny (bez narkozy!), skracamy pazury i wykonujemy inne zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne.

Zawsze pozostaję w stałym kontakcie z Właścicielami moich Podopiecznych, i miło mi jest, gdy dzwonią i dowiadują się o ich samopoczucie :))

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Mazurska 83 , 25-342, Kielce

Opinie