Hotel dla Psów "Hubalowa Ostoja"

Hubalowa Ostoja powstała w 2011 roku, od początku z założeniem, że będzie to kameralny, domowy i rodzinny hotel dla psów. Nasze gospodarstwo znajduje się na granicy Borów Niemodlińskich, zajmując ponad hektar ogrodu i łąki gdzie w sielskiej przyjaznej atmosferze wypoczywać mogą nasi czworonożni goście hotelowi. Umiejscowienie hotelu sprawia, że mamy dostęp do wspaniałych i malowniczych terenów spacerowych: woda, las, łąki.

Hubalowa Ostoja to domowy hotel - miejsce kameralne, rodzinne i przyjazne wszystkim czworonogom. Jeżeli wyjeżdżacie Państwo na wakacje, urlop, delegację lub macie remont w mieszkaniu, chętnie podejmiemy się opieki nad Waszym pupilem.

Wyróżnia nas ogromna pasja, miłość i szacunek do zwierząt. Psom przebywającym w hotelu, stwarzamy warunki zbliżone do tych, które mają u siebie w domu, dlatego zawsze chętnie do nas wracają. Troskliwą i bezpieczną opiekę prowadzi osoba pełna pasji z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca certyfikat Opiekuna Zwierząt Towarzyszących"Petsitter" i czynna zawodniczka startująca ze swoim psem w zawodach kynologicznych.

W naszym hotelu panuje domowa atmosfera, mamy indywidualne podejście do każdego psa, dbamy nie tylko o jego bezpieczeństwo ale również o dobry nastrój i humor, minimalizując stres związany z przebywaniem z dala od własnego domu i rodziny. Starannie opiekując się każdym naszym Gościem, zapewniamy codzienne spacery po okolicznych malowniczych trasach spacerowych, latem mamy możliwość skorzystania z jeziorka lub płytkiego potoku a w ogrodzie z basenu. Ponadto na Waszych pupili czeka wiele zabawy z nami, z innymi psami o ile lubią swoje towarzystwo oraz dużo głaskania i czułości.
Psy karmimy zgodnie z Państwa wytycznymi, dostarczoną karmą lub przygotowywaną na miejscu w hotelu. W razie potrzeby podajemy leki zalecane przez lekarza weterynarii.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Opolska 64 , 48-220, Pogórze

Opinie