Hotel dla psów Daisy

Nasz domowy hotel dla psów mieści się w miejscowości Łuczyce, która jest oddalona 8km od centrum Krakowa. Hotel położony jest w spokojnym miejscu. Zapewniamy pupilom zrelaksowany i bezpieczny odpoczynek. 8 arowa działka przy domu pozwala na swobodne bieganie i zabawy.

Hotel posiada specjalnie przygotowane pomieszczenia dla piesków, w których nocą będą mogły bezpiecznie i w cieple nocować.

Nasze psiaki to 2 Goldeny i Labradorka, które bardzo chętnie bawią się z czworonogami przebywającymi u nas gościnnie. Nie brakuje u nas zabawek i smaczków. Dbamy o to, by każdy pupil czuł się u nas bezstresowo i jak u siebie w domu. Zależy nam, aby psy czuły się swobodnie i były szczęśliwe.
Latem dla pragnących ochłody, rozkładamy basen, który zapewnia świetną zabawę. Posiadamy również maty chłodzące dla psów, które gorzej znoszą wysokie temperatury.

Nie stanowi dla nas problemu opieka nad chorym zwierzęciem czy podawanie leków.

Pobyt pupila mogą Państwo monitorować na naszym blogu, co z pewnością pozwoli Państwu na spokojne cieszenie się swoimi wakacjami.

Nasz hotel znajduje się w odległości 7km od lecznicy weterynaryjnej Maxvet, więc w razie potrzeby możemy choremu psu bardzo szybko pomóc.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Kazimierza Calika 4 , 32-010, Łuczyce

Opinie