Hotel dla psów Canis Fortuna

Czy zbliżają się Święta, czy wakacje, czy nagły wyjazd i pojawia się odwieczne pytanie: ale co zrobimy z psem? Znamy doskonale ten problem i dlatego postanowiliśmy wyjść Państwu naprzeciw i uruchomić Hotel dla psów. Wprawdzie nazwa hotelu sugeruje, że jego gośćmi mogą być tylko psy, ale z pewnością znajdzie się miejsce także dla kotów i mniejszych zwierząt.

Nasz hotel powstał w 2016 roku i ciągle jest w trakcie rozbudowy, jednak hodowlę psów prowadzimy od 16 lat. Posiadamy więc duże doświadczenie w opiece nad psami, a także w ich układaniu.
Hotel położony jest w 20 km od Opola w kierunku na Kluczbork w cichej, zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Psy mają do dyspozycji kojce w pomieszczeniu ogrzewanym lub ocieplane budy w kojcach zewnętrznych. Zwierzętom udostępniamy nasz ogród, gdzie mogę się wybiegać do woli. Oczywiście zapewniamy im także dłuższe spacery.
W okresie Państwa nieobecności pupil spędzi u nas czas bezpiecznie, przyjemnie i pożytecznie. Maluchy nauczymy podstawowych komend, przygotujemy je do wystawiania. Młode wyżły przygotujemy do prób pracy.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu u. Hucka 7a , 46-024, Jełowa

Opinie