Hotel 4 Łapy

Prowadzimy hotel od 2011 roku. Jako miłośnicy i właściciele psów, zapewnimy Twojemu pupilowi bezpieczne i radosne wakacje. Hotel znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, na skraju lasu, na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni ponad 1 hektara. Tak dogodne warunki i miła atmosfera sprawią, że Twój pupil na pewno poczuje się szczęśliwy i zapomni o stresie związanym z pobytem poza domem.
Jesteśmy miłośnikami psów, właścicielami trzech wesołych i wspaniale rozwiniętych sznaucerów, co w połączeniu z wykształceniem zootechnicznym opiekuna, będzie gwarancją udanego pobytu Twojego pupila.
Ponadto zapewniamy naszym gościom dodatkowe atrakcje w postaci usług fryzjerskich czy wiejskich spacerów. W Hotelu nastawiamy się przede wszystkim na zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa psiaków. Dlatego pieski przebywają w osobnych boksach w ogrzewanym całorocznym budynku wolnostojącym. Dzięki temu również Ty będziesz mógł ze spokojem udać się na wakacje czy służbowy wyjazd. Poprzez kilka lat działalności zyskaliśmy już liczne grono stałych, zadowolonych klientów- dołącz do nas!

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Wiejska 1a , 44-180, Proboszczowice

Opinie