HauHouse

HauHouse to przytulny, domowy hotel dla psów. Idealne miejsce na wy(sz)czekane wakacje Twojego pupila.
Nasz hotel mieści się w malowniczej miejscowości, zaledwie 12 km od granic Warszawy. Do dyspozycji naszych gości mamy 7 przestronnych i wygodnych boksów, dwa boksy small size, oraz pokój familijny, dla dwóch psów z tego samego domu.
W hotelu dla psów HauHouse każdy z naszych podopiecznych może zażyć kąpieli, bardziej aktywni goście mogą spróbować swoich sił na bieżni, a na leniuszków czeka seria masaży relaksacyjnych. W pogodne dni do dyspozycji gości jest również nasz ogrodowy plac zabaw. Czekają tu basenik wodny, basenik z piłkami, tunele, huśtawki, tyczki i slalomy, a dla mniej aktywnych również hamak i inteligentne zabawki. Na spacery w zależności od Państwa preferencji chodzimy lub biegamy do położonego tuż obok Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
Dla tych milusińskich, którym wakacje nie w głowie, a dnie spędzone samotnie w domu przepełnione są nudą proponujemy HauDay, czyli opiekę dzienną w godzinach od 7:30 do 17:00.
Niezmotoryzowani goście mogą skorzystać z HauTaxi, które przywiezie ich do hotelu dla psów i odwiezie do domu.
Z myślą o psach niepełnosprawnych stworzyliśmy również turnusy rehabilitacyjne, więcej informacji na temat rehabilitacji znajdziecie Państwo tutaj: SprawnaBestia.pl

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Droga Dzików 39 , 05-540, Zalesie Górne

Opinie