Hotel i Szkolenie dla Psów "Biały Kruk"

"Biały Kruk" to miejsce stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz pasję. Naszym priorytetem jest przede wszystkim to, aby nasi podopieczni spędzali w tym miejscu czas z naciskiem na dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. "Biały Kruk" zlokalizowany jest przy trasie S7 Warszawa-Kraków, w miejscowości Szydłowiec (łatwy dojazd).

SZKOLENIA
Szkolenia w hotelu "Biały Kruk" realizowane są przez osobę, dla której edukacja i układanie psów to przede wszystkim pasja i zajęcie wynikające z miłość do czworonogów. Ponadto wieloletnie doświadczenie Pana Piotra potwierdzone jest licznymi certyfikatami. To jednak nie koniec. Realizacja szkoleń wymaga ciągłej edukacji, dlatego też stawiamy szczególny nacisk na uczestnictwo w licznych seminariach u najlepszych trenerów w Europie.
Głównym celem przeprowadzanych przez nas szkoleń jest doprowadzenie do sytuacji, w której czas spędzany w towarzystwie waszego czworonoga staje się wspólną przyjemnością.
Pamiętajmy! Pies nie jest domową zabawką. To stworzenie mające wrodzone instynkty, których nie sposób oszukać.

HOTEL
Podczas pobytu Państwa pupili w naszym hotelu, staramy się zadbać w szczególności o to, aby nasi podopieczni czuli się jak na swoim terenie. Przed przyjęciem do hotelu staramy się zebrać wszelkie najistotniejsze informację, które pozwolą nam na odwzorowanie rytmu dnia oraz aktywności, które dla psa są codziennością.
Pozostawienie czworonoga w hotelu Biały Kruk to najlepsze rozwiązanie w momencie, kiedy podczas Państwa nieobecności spowodowanej urlopem czy dłuższym wyjazdem brakuje osoby, która mogłaby się nim należycie zająć.

Cennik
Koszt usługi hotelowej to - 50 zł/dzień w której zawiera się całodzienna opieka podzielona na pory odpoczynku w indywidualnym boksie, wyjście na wybieg, zabawa oraz podawanie pokarmu w rozwijających zabawkach np. matach węchowych.

Podawanie tabletek/suplementów psu - 5 zł/dobę

Serdecznie zapraszamy! W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Kontakt:
26-500 Szydłowiec
ul. Różana 35a/4
Tel. 50********11

Dowiedz się więcej

Opinie