Eszi

Położony pośród łąk, pól i lasów hotel dla psów Eszi znajduje się na skraju małej miejscowości o nazwie Wierzbowa. Jego nazwa pochodzi od imienia wybitnej suczki Eszi Napór – owczarka niemieckiego z naszej hodowli. W zacisznym hotelu Eszi zadbaliśmy o maksymalny komfort i bezpieczeństwo Państwa czworonożnych przyjaciół. Zastosowaliśmy rozwiązania techniczne sprawdzone w najlepszych holenderskich i niemieckich hotelach dla zwierząt. Duży wpływ na prace projektowe hotelu miało również moje 32-letnie doświadczenie w pracy z psami.
W trosce o Państwa pupili stworzyliśmy im komfortowe warunki pobytu. Każdy pies ma do dyspozycji pomieszczenie o pow. minimum 4 m2 . W budynku hotelu funkcjonuje ogrzewanie podłogowe w zimie oraz optymalna wentylacja w sezonie letnim. Dodatkowo, każdy z braci mniejszych korzysta z drugiego zadaszonego boksu na zewnątrz, który posiada takie same wymiary, jak pomieszczenie wewnątrz hotelu. Ma to pozytywny wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny naszych gości. Łącznie do dyspozycji jest 15 podwójnych boksów. Podłoga i ściany w każdym boksie wyłożone są płytkami ceramicznymi, a sufit panelami. Wszystkie wygrodzenia metalowe poddano cynkowaniu. Sprzyja to wzorowemu utrzymaniu czystości i skutecznej dezynfekcji. Psy korzystają z ogrodzonego wybiegu.

Warto zaznaczyć, iż do naszego hotelu przyjmujemy także suki w rui i psy z trudnym charakterem. Podczas pierwszych dni pobytu preferujemy spacery i zabawę ze zwierzętami, które sprzyjają szybszej aklimatyzacji w nowym otoczeniu. Po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość transportu psa z miejsca zamieszkania do Hotelu i z powrotem (hotel taxi). Każdorazowo sporządzana jest umowa powierzenia psa pod opiekę Hotelu i wypełniana informacja o psie. Przy rezerwacji należy dokonać wpłaty na konto Hotelu w wysokości 30 % kwoty za cały pobyt. Pozostałe 70 % przy przekazaniu psa do Hotelu. W przypadku rezygnacji zaliczka nie jest zwracana.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Wierzbowa 14, , 98-275, Brzeźnio

Opinie